Nasza oferta komunijna dla całej Parafii

Drodzy Rodzice!

W ramach prezentacji naszych usług zapraszamy do przejrzenia poniższych kadrów wykonanych podczas uroczystości przyjęcia I Komunii Świętej i zapoznania się z ofertą. Zdjęcia pochodzą z kilku reportaży komunijnych wykonanych dla całej parafii, oraz z odwiedzin domów i sal komunijnych, gdzie wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcia rodzinne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Poniżej przedstawiamy Państwu naszą propozycję cenową dla min. 10 osobowej uroczystości komunijnej odbywającej się do 30 km od Świerklańca
---------------------------------------------------------------------------------Cena dotyczy pakietu wyjściowego - STANDARD - przygotowanego dla każdego zgłoszonego uczestnika.

Na etapie składania zamówienia w koszyku dajemy Państwu możliwość zamiany zdjęć na fotoalbum (jeśli wybranych zdjęć jest 6 lub więcej). Państwo sami decydują - którą formę oprawy wybierają.


Dajemy możliwość dokupienia lub otrzymania zdjęć indywidualnych w wersji cyfrowej.

Dla bardziej kameralnych uroczystości oferta ustalana jest indywidualnie.

Osoby, które mają ochotę wykonać dodatkową sesję rodzinną podczas uroczystości prosimy o zgłoszenie nam takiej chęci indywidualnie w celu zapisania się i ustalenia szczegółów.


Poniżej przedstawiamy niewielką galerie przykładowych zdjęć wykonanych w różnych parafiach

Po więcej zapraszamy do portfolio do folderu : Pierwsza Komunia Święta.

Dla tych co poza zdjęciami szukają innej oprawy - kilka naszych realizacji FOTOALBUMÓW w różnej wielkości. Ilość rozkładówek dopasowana jest zawsze do ilości zdjęć jakie ma pomieścić. 
Najczęściej zadawane pytania

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.W każdej innej sprawie możesz skontaktować się z nami kierując pytania na adres info@fotoklaser.pl.

  • Czym się różni klient prywatny od klienta publicznego ?

    Klient prywatny to jedna osoba lub rodzina, z którą ustalamy wspólnie temat i przebieg sesji zdjęciowej. Główną usługą wykonywaną dla klienta prywatnego jest sesjafotograficzna z przekazaniem zdjęć w formie elektronicznej i papierowej, fotoprodukty- według indywidualnych ustaleń. Klient publiczny inaczej masowy to grupa klientów, która bierze udział w jednej sesji / wydarzeniu - w ustalonym konkretnie czasie i miejscu o wspólne ustalonym temacie (rodzice dzieci przedszkolnych / szkolnych / komunijnych - wykonanie reportażu dla całej parafii). Główną usługą wykonywaną dla klienta publicznego jest sesja fotograficzna z przekazaniem zdjęć w formie papierowej. Dajemy opcjonalnie możliwość dokupienia lub otrzymania wersji elektronicznych ujęć indywidualnych - według indywidualnej wyceny.